لطفا شهر و استان خود را انتخاب کنید

کسب و کار‌های روستایی در دیجی‌کالا

پروژه کارآفرینی بومی دیجی‌کالا با هدف معرفی و فروش محصولات بومی به فروشندگان این محصولات و خریداران آن‌ها فرصتی تازه می‌دهد. جهت خرید محصولات بومی و یا درخواست فروش محصولات خود، کلیک کنید.

https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-admin-landing/8c8f1956960d125d936f39fff129a5d34320f1f1_1605614151.svg

دسته‌بندی فروشندگان

پروژه کارآفرینی بومی دیجی‌کالا

دیجی‌‌کالا اکنون این فرصت را برای تمام مشتریان خود فراهم کرده است، که از هرجایی که هستند به محصولات محلی و متنوع مناطق مختلف ایران دسترسی داشته باشند و از خرید آن لذت ببرند. خریدی که برای هر کس تنها در هنگام سفر و با فاصله چند ماه یا گاهی چند سال یکبار به شهرها و روستاهای دور و نزدیک امکان‌پذیر بود، از امروز در دیجی‌کالا در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیر شده است. این محصولات روز به روز و با اضافه شدن تولیدکنندگان محلی از روستاها، شهرها و بخش‌های مختلف کشور غنی‌تر و متنوع‌تر خواهد شد و به زودی کلکسیون کاملی از محصولات متنوع و با کیفیت بومی و محلی را در دیجی‌کالا خواهیم داشت. در شکل‌گیری و راه افتادن این پروژه نهادهای حاکمیتی و دولتی، سازمان‌های مردم نهاد، فعالان اقتصادی، استارتاپ‌ها و تسهیلگران، پشتیبانان و تولیدکنندگان محلی مشارکت داشته‌ و خواهند داشت. اگر شما نیز در شهر یا روستای خود محصولات محلی دارید، می‌توانید در این پروژه شریک باشید و تولیدکنندگان این کالاها و محصولات ارزشمند را ترغیب کنید که به عنوان فروشنده از طریق دیجی‌کالا محصولات با کیفیت و ویژه محل زندگی شما خود به دیگر هم‌میهنان در سراسر کشور معرفی کنند.

نشان محصولات بومی در دیجی‌کالا

برچسب، برای محصولاتی در دیجی‌کالا استفاده می‌شود که به روش‌های غیرصنعتی و معمولا با روش‌های بومی و سنتی تولید شده‌اند. این محصولات ممکن است بنا به ماهیت غیرصنعتی‌شان همه یک شکل و اندازه نباشند و شاید با تصویری که از آنها در سایت می‌بینید تفاوت‌های جزئی هم داشته باشند. ممکن است برخی از این محصولات از بسته‌بندی، برچسب‌، کد تجاری، نشان و استاندارهای رایج صنعتی برخوردار نباشند. اما در عوض بیشتر این محصولات فاقد مواد نگه‌دارنده هستند و در تهیه آنها از مواد اولیه طبیعی، با کیفیت و سالم استفاده‌ شده است. پس درموقع خرید هر کالایی با نشان دقت داشته باشید، که کالای مورد نظر شما احتمالا در یک کارگاه کوچک خانگی و یا توسط صاحب یک کسب و کار محلی و روستایی تولید شده است و با مراجعه به صفحه فروشنده می‌توانید اطلاعات بیشتری از داستان این کالا و سازنده‌اش بدست آورید.

درخواست فروش محصولات بومی و محلی در دیجی‌کالا

محل فعالیت کسب و کار

لوگوی همکاران

بسیج سازندگی
بنیاد برکت
بنیاد علوی
وزارت تعاون
معاونت امور زنان و خانواده
کمیته امداد
صندوق امید
کشمون
سلوا
صنایع دستی آرانیک
کارایی بهتر در اپلیکیشن
تغییر آدرس
انتخاب استان
مکان‌یابی خودکار
بازگشت به لیست استان‌ها